KONST / Litografier / Färglitografi 12432094
nr 1243 2094
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, ej numrerad. Motivet: 34x58
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
måndag 25 mars 2019
kl 18:46:13
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell